Ücretsiz kargo Gigabit Ethernet DFB lazer verici 1310/1550nm 1.25g bidi 40 km Sıcak-takılabilir SFP ayak izi sfp transceiver
₺893.13
Stok durumu: Stokta var

  • Birim Tipi: lot (4 Çift/lot)
  • Paket Boyutu: 25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)

Adet *
Sepete ekle
btn-share


SFP BIDI 1.25G 1310/1550nm (1550/1310nm) DDM 40 KM Alıcı-verici
ürün Açıklaması
SFP BIDI-1.25G-1310/1550nm-40km-LC-DDM Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler Small Form Factor Takılabilir Çok Kaynak Anlaşması (MSA), alıcı-verici beş bölümden oluşur: LD sürücü, sınırlayıcı amplifikatör, dijital teşhis monitör, the 1310nm DFB lazer (1550nm DFB lazer) ve PIN fotoğraf-dedektörü. modül veri bağlantı içinde 40 KM kadar 9/125um tek modlu fiber.
Verici özellikleri
parametre
sembol
Min.
Typ.
Max.
birim
not
ortalama Çıkış Gücü
POUT
-5
0
dBm
not (1)
Extinction Oranı
ER
9
dB
merkezi Dalgaboyu
λC
1290
1310
1330
nm
NFPB335D-LS40D
1530
1550
1570
NFPB353D-LS40D
yan Mod Bastırma Oranı
SMSR
30
dB
DFB Lazer
spektrum Bant Genişliği (-20dB)
σ
1
nm
verici KAPALı Çıkış Gücü
POff
-45
dBm
diferansiyel Hattı Giriş Empedansı
RIN
90
100
110
Ohm
çıkış Göz Maskesi
IEEE802.3 z (sınıf 1 lazer güvenlik)
not (2)
not (1): 2 ^ 7-1 NRZ Tedbirin PRBS desen
not (2): Verici göz maskesi çözünürlüklü
Alıcı özellikleri
parametre
sembol
Min.
Typ.
Max.
birim
not
giriş Optik Dalgaboyu
λIN
1530
1550
1570
nm
NFPB335D-LS40D
1290
1310
1330
NFPB353D-LS40D
alıcı Hassasiyeti
PIN
-24
dBm
not (1)
giriş Doygunluk Güç (Aşırı Yük)
PSAT
-1
dBm
Sinyal Assert Of Los
PA
-38
dBm
Sinyal De Los-assert
PD
-25
dBm
not (2)
LOS Histerezis
PA-PD
0.5
2
6
dB
not (1): Işık kaynağı ile Ölçülen 1550nm (1310nm), ER = 9dB; BER =
not (2): Zaman LOS de-iddia, RX veri +/-çıkış sinyal olduğunu çıkış.
zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır
resim sadece referans için. ürün açıklaması olarak aynı gerekir. karıştı iseniz. hizmet irtibata geçiniz.
Nakliye hakkında 1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN: tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın. 2. FATURA HAKKıNDA ödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir 3. VERGI HAKKıNDA hiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın. UYARı: 1. üzgünüm biz için desteklemez P. O. Kutuları adresi, doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman. 2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir.
İade ve değişim
1. SIPARIŞ IPTALI
siparişinizi iptal edebilir her zaman sipariş önce bize tarafından comfirmed olduğunu. bu düzenlenmiş kez üretim, biz sipariş iptali veya değişim kabul edemez.
geribildirim 1. bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen. 2. ürünlerimizden memnun yoksa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. (XYT-TECH) Sharetop sergi planı: Booth No.23E02. Nisan 24-27,2018 Expocentre, Moskova

  • Model Numarası: XYT-SFP BIDI-1.25G-1310/1550nm-40km-LC-DDM
  • Product Name: fiber optic transceiver
  • Packaging Type: SFP
  • Tranmission Rate: 1.25G
  • Wavelength: 1310/1550nm
  • Tranmission Distance: 40km
  • Fiber type: Single fiber
  • Mode: Single mode
  • Connector: LC/SC
  • DDM: Yes
  • Application: Switch to Switch Interface

Etiketler: Ucuz Ücretsiz kargo Gigabit Ethernet DFB lazer verici 1310/1550nm 1.25g bidi 40 km Sıcak takılabilir SFP ayak izi sfp transceiver, Yüksek Kalite Ücretsiz kargo Gigabit Ethernet DFB lazer verici 1310/1550nm 1.25g bidi 40 km Sıcak-takılabilir SFP ayak izi sfp transceiver, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın